ERJ-S1TD1372U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1372U
JLCPCB Part #
C4092771
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS