ERJ-S1DJ304U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ304U
JLCPCB Part #
C2140891
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS