ERJ-S1DF7R15U
MFR.Part #
ERJ-S1DF7R15U
JLCPCB Part #
C1015032
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 7.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS