ERJ-S1DF35R7U
MFR.Part #
ERJ-S1DF35R7U
JLCPCB Part #
C1697102
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS