ERJ-S14J824U
MFR.Part #
ERJ-S14J824U
JLCPCB Part #
C4315430
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS