ERJ-S14J303U
MFR.Part #
ERJ-S14J303U
JLCPCB Part #
C2133114
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS