ERJ-S14F25R5U
MFR.Part #
ERJ-S14F25R5U
JLCPCB Part #
C2140040
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS