ERJ-S14D2103U
MFR.Part #
ERJ-S14D2103U
JLCPCB Part #
C1699210
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS