ERJ-S12J562U
MFR.Part #
ERJ-S12J562U
JLCPCB Part #
C2135617
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS