ERJ-S12D4122U
MFR.Part #
ERJ-S12D4122U
JLCPCB Part #
C1701021
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS