ERJ-S08J750V
MFR.Part #
ERJ-S08J750V
JLCPCB Part #
C2110992
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS