ERJ-S08J391V
MFR.Part #
ERJ-S08J391V
JLCPCB Part #
C2110892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS