ERJ-S08D9531V
MFR.Part #
ERJ-S08D9531V
JLCPCB Part #
C2128522
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS