ERJ-S08D59R0V
MFR.Part #
ERJ-S08D59R0V
JLCPCB Part #
C2128849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS