ERJ-S06J390V
MFR.Part #
ERJ-S06J390V
JLCPCB Part #
C2105992
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS