ERJ-S06F49R9V
MFR.Part #
ERJ-S06F49R9V
JLCPCB Part #
C3996497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS