ERJ-S06D6652V
MFR.Part #
ERJ-S06D6652V
JLCPCB Part #
C2122225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS