ERJ-S03J181V
MFR.Part #
ERJ-S03J181V
JLCPCB Part #
C2106476
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS