ERJ-S03F6041V
MFR.Part #
ERJ-S03F6041V
JLCPCB Part #
C3919295
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS