ERJ-S03F1912V
MFR.Part #
ERJ-S03F1912V
JLCPCB Part #
C4118235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS