ERJ-S03F1330V
MFR.Part #
ERJ-S03F1330V
JLCPCB Part #
C2111264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS