ERJ-S03F1242V
MFR.Part #
ERJ-S03F1242V
JLCPCB Part #
C2111293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS