ERJ-S03D9312V
MFR.Part #
ERJ-S03D9312V
JLCPCB Part #
C2117099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS