ERJ-S03D8063V
MFR.Part #
ERJ-S03D8063V
JLCPCB Part #
C3993953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS