ERJ-S03D4750V
MFR.Part #
ERJ-S03D4750V
JLCPCB Part #
C2116179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS