ERJ-12SF5600U
MFR.Part #
ERJ-12SF5600U
JLCPCB Part #
C20019924
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS