ERJ-P03D4750V
MFR.Part #
ERJ-P03D4750V
JLCPCB Part #
C3969724
Description
-55℃~+155℃ 200mW 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS