ERJ-S03D2200V
MFR.Part #
ERJ-S03D2200V
JLCPCB Part #
C2116506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS