ERJ-S02F3R57X
MFR.Part #
ERJ-S02F3R57X
JLCPCB Part #
C1860454
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100V 100mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS