ERJ-S02F2R80X
MFR.Part #
ERJ-S02F2R80X
JLCPCB Part #
C4068522
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS