ERJ-S02D8062X
MFR.Part #
ERJ-S02D8062X
JLCPCB Part #
C2135106
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS