ERJ-PB6B2152V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2152V
JLCPCB Part #
C4313710
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS