ERJ-PA3F93R1V
MFR.Part #
ERJ-PA3F93R1V
JLCPCB Part #
C4343460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS