ERJPA3F27R0V
MFR.Part #
ERJPA3F27R0V
JLCPCB Part #
C543327
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS