ERJ-PA3F18R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3F18R2V
JLCPCB Part #
C4037089
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS