ERJPA3F1202V
MFR.Part #
ERJPA3F1202V
JLCPCB Part #
C543372
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS