ERJPA3F10R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPA3F10R0V
JLCPCB Part #
C441910
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS