ERJ-PA3D4222V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4222V
JLCPCB Part #
C4266771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS