ERJPA2J150X
MFR.Part #
ERJPA2J150X
JLCPCB Part #
C542857
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS