ERJPA2J124X
MFR.Part #
ERJPA2J124X
JLCPCB Part #
C542927
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS