ERJ-PA2F5762X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5762X
JLCPCB Part #
C4080452
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS