ERJ-PA2F44R2X
MFR.Part #
ERJ-PA2F44R2X
JLCPCB Part #
C4314219
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS