ERJ-PA2F4421X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4421X
JLCPCB Part #
C4022738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS