ERJPA2F4302X
MFR.Part #
ERJPA2F4302X
JLCPCB Part #
C541917
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS