ERJ-PA2F37R4X
MFR.Part #
ERJ-PA2F37R4X
JLCPCB Part #
C4003342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS