ERJ-PA2F2153X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2153X
JLCPCB Part #
C4331169
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS