ERJ-PA2D1960X
MFR.Part #
ERJ-PA2D1960X
JLCPCB Part #
C4191500
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS