ERJ-P14D71R5U
MFR.Part #
ERJ-P14D71R5U
JLCPCB Part #
C4079837
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS