ERJ-P14D4753U
MFR.Part #
ERJ-P14D4753U
JLCPCB Part #
C4125710
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS