ERJ-P08D1103V
MFR.Part #
ERJ-P08D1103V
JLCPCB Part #
C3969987
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS